نتایج جستجو برای عبارت :

چه‌طور می قدرت پیوند های اسپم را حذف کرد؟

اسپم به معنای پیام الکترونیکی است که بدون درخواست گیرنده و برای افراد بی‌شمار فرستاده می‌شود. در این مقاله به بررسی مشکلات ارسال اسپم در سرور، نحوه بررسی ارسال اسپم و چگونگی رفع مشکلات آن می پردازیم. اینکه چگونه اکانتی که در سرور ارسال اسپم می کند را تشخیص دهیم، پس از تشخیص چه اقداماتی … بررسی مشکلات اسپم در سرور ها
منبع : وبلاگ ایران سرور
هرزنامه یک مشکل بزرگ برای دنیای آنلاین است و نشانه هایی از کاهش آنها را شاهد نمی باشیم بلکه روز به روز بیشتر نیز می شوند. متأسفانه ، وب سایت های بسیاری هدف هرزنامه ها قرار میگیرند که از هر طریق ممکن است برای سوء استفاده از اطلاعات شما حمله ور شوند. اگر وب سایت وردپرس دارید ، چند قسمت اصلی وجود دارد که لازم است از آنها محافظت کنید. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
لیستی از لینک و پیوند هایی تهیه و تنظیم فرمایید که مطمئن می باشید که مرتبه بندی سایت تان را به صورت منفی ذیل تاثیر قرار داده اند.
3. چه‌طور می قدرت پیوند های اسپم را حذف کرد؟
سئو سایت
بایستی ذکر کرد که نمی قدرت لینک و پیوند های اسپم را با گاز و به راحتی از فی مابین موفقیت. درحالیکه ابزارهای آنلاین متعددی در دسترس می باشند، البته شایسته ترین شیوه برای حذف بدلینک های بد به طور دستی و به طریق تحت میباشد:

اولی گام این میباشد که با مسئول وبسایتی که

در چند روز اخیر الگوریتم های وبسایت Moz بروزرسانی شدند و همین تغییرات اخیر باعث افزایش ناگهانی درصد Spam Score اکثر وبسایت ها شده است.
 باید گفت که جای هیچ نگرانی نیست و اصلا درصد اسپم اسکور ماز ربطی به الگوریتم های گوگل ندارد و تاثیری روی وبسایت شما نخواهد داشت.
#Seo_News #Seo_Tips #seogoal
well

من این قدرت رو دارم، که به عنوان یه دختر، و یه انسان! 
که یه کاری کردم با این جدی بدبخت
که بچه هم همه عکساشو دیلیت کرد، هم وضعیت خودش رو به last seen recently تغییر داده.

میدونین،
بهش اهمیت میدم،
چون وقتی من هیچی نبودم اون به من اهمیت داد.
از طرف آدم مزخرفیه و شخصیت مزخرفی داره، و بدقولو دروغگو و خالی بند و بهروز پیرپکاچکی هست،
ولی اینها دلیل نمیشه که من ازش غافل شم.

میدونم تنهاست

میدونم ب کمک نیاز داره.

ولی خب بنده، به عنوان یه خنگول، این قدر
به عنوان مثال ، #happythanksgiving ، امسال به طور موقت ممنوع شد. چرا ممکن است بپرسید؟ این امر اسپم زیادی تولید کرده است. اینستاگرام روشهای خاصی را برای متوقف کردن دسترسی به اکانت های اینستاگرام اسپم به کار بست ، همانطور که بسیاری از هشتگ ها می توانند انجام دهند. اگرچه برخی از این ممنوعیت ها موقتی هستند ، بهتر است از استفاده کلی از آنها خودداری کنید. هشتگ هایی را پیدا کنید که هنوز هم معمول هستند و علاقه زیادی به مشارکت شما دارند ، اما در لیست هشتگ های م
بک لینک  اسپم 

قبل از ایکنه بگویم لینک های اسپم چی هستند که به سایت شما داده شده اند، باید عکس آن را بدانیم که لینک های با کیفیت چی هستند؟لینک های با کیفیت به لینک هایی با دامین آتوریتی (DA) و پیچ آتوریتی (PA) زیاد گفته می شوند که، دامین آتوریتی همان طور که از اسمش پیداست مربوط به اعتبار دامنه سایت مورد نظر است و پیج آتوریتی مربوط به اعتبار آن صفحه خاص از آن سایت مورد نظر است که تقریبا همیشه صفحه اصلی دارای بالاترین اعتبار است.تقریبا می شود گفت ب
افزونه Akismet وردپرس یک افزونه جهت جلوگیری از ارسال دیدگاه های اسپم در وردپرس است. تشخیص دیدگاه های شامل لینک تبلیغاتی کار اصلی این افزونه می باشد. افزونه Akismet توسط تیم توسعه دهنده خود وردپرس نوشته شده است. برای اولین بار این افزونه در سال 2005 عرضه شد. اکیسمت ادعا می کند حدود 83% دیدگاه های ارسالی به سایت های پربازدید اسپم هستند.
ادامه مطلب
اسپم چه چیزی است و چگونگه از آن دوری کنیم؟
هرزنامه به اصطلاح اسپم , همینطور به اسم UCE ( پست الکرونیکی تجاری تحمیلی ) یا این که UBE ( نشانی اینترنتی بلااستفاده نشده ) شده و به نگرانی فزاینده بدون شوخی برای هر هر کس در حالا به کارگیری از سرویس ها نشانی اینترنتی است تبدیل شده . بیشتر اسپم یک دسته از تبلیغات تجاری است که از نظر اقتصادی قابل پذیرش است چون آدرس اینترنتی یک فرستنده زیاد محسوس است . در صورتیکه صرفا کسری از اخذ کنندگان یک پیام اسپم , کالا تب
تیم طراحی ربات آنتی اسپم لونا یکی از برترین ربات های آنتی اسپم در تلگرام میباشد که تاکنون افتخار پشتیبانی بیش از 100 گروه تلگرامی را دارد.این تیم ربات سازی در سال 1395با مدیریت آقای علیرضا ابوالحسنی شروع به کار کرد و با یاری خداوند متعال تا کنون ادامه دارد .افتخار این تیم رضایت تمامی مشتریان و کیفیت خدمات ارائه شده میباشد که در بین ربات های آنتی اسپم موجود در تلگرام کم منظیراست.تیم طراحی و فروش ربات لونا فقط و فقط در حیطه تامین امنیت گروه ها فعا
در سئو، اصطلاحی به نام Spamdexing وجود دارد و به صفحاتی که با استفاده از سئوی کلاه سیاه یا ترفند های غیر استاندارد جهت بهبود رتبه و جایگاه خود فعالیت می کنند خطاب میشود.
در اسپم شناخته شدن یا همان spamdexing شدن سایت تعداد زیادی متد وجود دارد، که میتواند موجب اسپم شدن آن صفحه در گوگل شود.
اما چه چیز هایی سایت را اسپم میکند؟
ــ متن و لینک های مخفی:  متن و محتوایی که فقط از طریق سورس صفحه قابل مشاهده هستند و بازدیدکنندگان سایت قادر به مشاهده این لینک ها نی
سایت های هک شده، اسپم یا هرزنامه های تولید شده توسط کاربران و لینک های اولویت بندی شده در سال 2018 نشان می دهند:شرکت گوگل ادعا می کند که تنها کمتر از یک درصد از سایت های سئو ی بازدید شده در آن، جزو موارد اسپم یا هرزنامه هستند.شرکت گوگل هفته گذشته گزارشی را منتشر کرد تا پیشرفت هایی را در رابطه با محتواهایی نشان دهد که در جهت دستکاری الگوریتم های سئو ی خود و آسیب رساندن به کاربران تولید شده است. این شرکت همچنین از مدیران وب، توسعه دهندگان و کارب
تیم طراحی ربات آنتی اسپم لونا یکی از برترین ربات های آنتی اسپم در تلگرام میباشد که تاکنون افتخار پشتیبانی بیش از 100 گروه تلگرامی را دارد.این تیم ربات سازی در سال 1395با مدیریت آقای علیرضا ابوالحسنی شروع به کار کرد و با یاری خداوند متعال تا کنون ادامه دارد .افتخار این تیم رضایت تمامی مشتریان و کیفیت خدمات ارائه شده میباشد که
در بین ربات های آنتی اسپم موجود در تلگرام کم منظیراست.تیم طراحی و فروش ربات لونا فقط و فقط در حیطه تامین امنیت گروه ها فع
این روزا درگیر مسابقه علمی اتحاد زیست شناسان هستم و من مسئول فنی و پشتیبانی مسابقه ام. کلی استرس داشتم بابت مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد.
تا الان تنها مشکلاتی که به وجود اومده این بوده که خانم های گرامی توی ثبت نام و ورود به مشکل میخوردن.
یکی اول ایمیلش www میذاشت و نمیتونست ثبت نام کنه.
یکی نمیدونست پوشه اسپم چیه که بره ایمیل رو از اونجا چک کنه.
یکی میگفت برای ثبت نام باید روی دکمه آبی بزنم یا سبز؟! (روی آبی نوشته ثبت نام و روی سبز نوشته ورود!)
یک
بهترین سئو کار 
اگر اخیرا با بک‌ لینک و پیوند‌های بدی مواجه شده اید، زمان آن رسیده می باشد که برای برطرف کردن آنان اقدام فرمایید به دلیل آنکه این لینک‌ها اثرات مخربی بر رتبه بندی وب سایت‌تان دارا هستند. بنابراین در این مقاله آموزش سئو پیرامون این مباحث صبحت می‌کنیم که: این بک‌ پیوند‌ها چه می باشند، به چه شکل میتوان آنها‌را شناسایی کرد و چطور می توان لینک های اسپم را حذف کرد.
یکی از مهم ترین فاکتورهای گوگل برای امتیازدهی، کیفیت لینک است
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع ان را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می کنند.تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان  نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور،دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت،بازار و ارکان مهم ج
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده‌ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه‌ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می‌کنند. تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان م
یکی از بحث های چالش بر انگیز این بوده که آیا افکار ما قدرت خاصی دارن یا نه.
دکتر ایموتو بعد از انجام آزمایش های معروفش مدارکی رو تهیه کرد که به وضوح قدرت افکار انسان و میزان نفوذ اونها رو نشون میده.
این پست در مورد قدرت افکاره. بخونین و 3 تا کلیپ زیرنویس شده رو هم تماشا کنین و ازشون استفاده کنین.
خواندن داستان کامل
چندی از وبلاگ هایی ک مطالبشون رو دیدم یک نقطه مشترک بین همه ی اونا بی اعتنایی بیان به کاربرهاش بود تو این مدتی ک نبودم نمیدونم چرا انقدر پشتیبانی بیان فعالیتش کم شده به عنوان مثال نوشته بودن ک چند ایمیل ارسال کردند اما هیچ پاسخی دریافت نکردن خب این مشکل پشتیبانی صرفا برای بلاگ بیان نیست و سرویس هایی مثل رزبلاگ و ... هم به شدت با این مشکل رو به رو هستند و یکی از مهم ترین دلایلی ک وبلاگ توی ایران داره کم اهمیت جلوه داده میشه همینه شما اگه بلاگر گو
هنوز بعد یک سالی که از کارآموزیم میگذره ایمیل‌های ثبت خرید سایت دمو برام میاد. نه دسترسی دارم به پنل‌ش و نه دلم میخواد با پشتیبانی‌شون تماسی داشته باشم. حالا درسته شرکت اشتباهی کرده منقضی نکرده سایت رو، سوال من ابنجاست چرا بازدیدکننده‌ها یه سایت معروف با دامنه‌ی معروفش رو از یه سایت دمو با دامنه‌ی معلوم‌الحالش رو تشخیص نمیدن؟ اصلا به همین خاطره دلم راضی نمیشه پیام بدم به پشتیبانی‌.
کتاب قدرت فکر اثر دکتر ژوزف مورفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdf - دانلود رایگان کتاب|دانلود ...panteashop.ir › کتاب-رایگان-قدرت-فکر-دکتر-ژوزف-مورفی-pdf۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - قدرت فکر اثری از ژوزف مورفی، گنجی در درون شما نهفته است. بسیاری از افراد از این گنج خبر ندارند . گنجی که ثروت بی پایان است و دور انسان را ...
دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarha
کتاب قدرت فکر اثر دکتر ژوزف مورفی

دانلود فایل

قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdf - دانلود رایگان کتاب|دانلود ...panteashop.ir › کتاب-رایگان-قدرت-فکر-دکتر-ژوزف-مورفی-pdf۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - قدرت فکر اثری از ژوزف مورفی، گنجی در درون شما نهفته است. بسیاری از افراد از این گنج خبر ندارند . گنجی که ثروت بی پایان است و دور انسان را ...
دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarha
دانلود کتاب قدرت تفکر ژوزف مورفی

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarhang-p
جدا از پست هایی که در اینستاگرام می‌گذارید، هشتگ‌گذاری فوق‌العاده مهم است. کپشن، داستان عکس شما را روایت می‌کند اما هشتگ باعث می شود پست های منتشر شده در معرض دید میلیون ها کاربر باشدوقتی یک کاربر به دنبال مطلبی می باشد که مرتبط با تجارت شما است، باید پست شما بین چند پست اول باشد، کاربردی ترین ابزار برای این کار هشتگ است
اگر این اتفاق نیافتد، شانس رقیب شما در بیشتر دیده شدن پستش بیشتر می‌شود. در نتیجه حجم فالوورهای رقیب شما بالا می‌رود
تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قا
تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قا
اینستاگرام در موارد زیادی سخت گیرانه عمل می کند. اکثریت این مواردی که شامل اعمال سخت گیرانه اینستاگرام می شوند مربوط به مواردی هستند که اینستاگرام به این احساس برسد که فعالیتهای شما اسپم محسوب می شوند مثل مواقعی که مشغول تولید اطلاعات هرز و مضر هستید یا برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت کرده اید و یا حتی در حال ساختن اکانت های فیک و جعلی هستید.
به محض اینکه اینستاگرام متوجه کوچکترین نشانه ای از اسپم در فعالیتهای شما شود اکانتتان را بلاک خواهد
والا من میالم و دوست دارم کمکتون کنم.

و دارمم میکنم.

مشکل اینه که کلی اسپم توی این وبلاگ میاد و میره و مسخره بازی درمیاره.

برای همین واقعا خیلی وقتا نمیتونی بفهمی کی واقعا کمک نیاز داره.

anyways

خنگولتون به جز سفرهای کوتاه هفتگیش (یه روزه و دو روزه)
سه سفر خواهد رفت:

یه سفر تنهایی خنگولی یک هفته ای،

یک سفر یک هفته ای بعد ازون،

یک  سفر به کشورش ایران

و یه سفر نهایی برای همیشه ازینجا. و دیگه برنمیگرده. 
:)

برای خنگولتون دعا کنین.

دوستو
مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال مستقیما
به عواقب نداشتن آن مرتبط می شود. فضای اینترنت به هیچ وجه امن نیست و حتی
بسیاری از کاربران حرفه ای تکنولوژی نیز با دانلود بدافزارها قربانی آن ها
می شوند و با یک بار اتصال به اینترنت، اطلاعات هویتی آن ها به سرقت می
رود. دانستن تنها برخی از عواقب عدم استفاده از آنتی ویروس کافی است تا
افراد به مزیت داشتن آنتی ویروس پی ببرند.

مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال
حفاظت در مقابل ویروس ها
ویروس
ها شاخص ترین مهاج
سیستم قدرت (به انگلیسی: Electric power system)، شبکه‌ای از اجزای الکتریکی است که برای تأمین، انتقال و استفاده از توان الکتریکی بکار می‌رود. نمونه‌ای از سیستم‌های قدرت، شبکه‌ای است که برای تأمین نیروی الکتریکی خانه‌ها و صنایع به کار گرفته می‌شود. سامانهٔ قدرت در مناطق بزرگ با نام شبکه (به انگلیسی: grid) شناخته می‌شود که به‌طور کلی می‌توان آن را به سه بخش تقسیم کرد: تولید انرژی الکتریکی که توان را تأمین می‌کند،انتقال انرژی الکتریکی که توان
افزونه Akismet وردپرس یک افزونه جهت جلوگیری از ارسال دیدگاه های اسپم در وردپرس است. تشخیص دیدگاه های شامل لینک تبلیغاتی کار اصلی این افزونه می باشد. افزونه Akismet توسط تیم توسعه دهنده خود وردپرس نوشته شده است. برای اولین بار این افزونه در سال 2005 عرضه شد. اکیسمت ادعا می کند حدود 83% دیدگاه های ارسالی به سایت های پربازدید اسپم هستند.
در این آموزش وردپرس به این سوال که Akismet چیست و چرا باید از آن در سایت وردپرسی خود استفاده کنید، پاسخ می دهیم. سپس نگاهی
مـن بـا او موافـق نیسـتم .تحلیل من کاملاً متفاوت است.
همه پر از خشونت، طمع، خشم و شهوت هستند، ولی قـدرت ابرازش را ندارنـد؛ بنـابراین یـک قـدیس مـی ماننـد .
بـرای خشونت ورزی باید قدرت داشته باشی.
برای ارضای طمع باید که قدرت داشته باشی.
برای ارضای شهوت نیاز به قدرت داری.
بنابراین وقتی کـه قدرت به چنگ می آوری، تمام آن سگ های خوابیده در درونت شروع به پارس کردن می کنند. قدرت برایت یک خوراک می شود، یـک فرصـت.
چنـین نیست که قدرت فساد بیاورد، شما فا
ستفاده افراطی از هشتگ،‌ سه مشکل جدی دارد.
نخست اینکه حس کاربران را بد می‌کند و خواندن متن را دشوار می‌کند.
دوم اینکه نشان می‌دهد که شما به صورت تهاجمی در تلاش برای تبلیغ و توسعه صفحه خود هستید. این کار اگر چه ممکن است برای یک صفحه‌ی تبلیغاتی، قابل پذیرش باشد؛ اما برای برند یک فرد یا سازمان چندان مطلوب نیست.
سومین مشکل هم این است که ممکن است پست‌های شما توسط اینستاگرام به عنوان اسپم در نظر گرفته شوند.
آنچه در کتاب قدرت روحی می خوانید:♦️قدرت روحی چیست؟♦️آیا مرتاض هندی دارای قدرت روحی است؟♦️داستان بزرگانی که قدرت روحی داشته اند؟♦️در برخورد با مشکلات و گرفتاریهای زندگی چگونه عمل کنیم؟♦️اهمیت پذیرش مشکلات ♦️روشهای صبر کردن♦️اهمیت نوشتن در حل مشکلات♦️اهمیت فوق العاده آگاهی از حکمت بلاء در رسیدن به آرامش و قدرت روحی♦️و.....وچندین مطلب کاربردی مهم همراه با داستانهای واقعی زیبا و کار بردی
تعداد صفحات کتاب:232صفحهـــــــــــــــــ
علم و قدرت

وقتی انسان هوای نفسش را مهار کند یعنی خواهش های نفس انسان تابع عقلش شود نه عقلش تابع هوای نفس باشد، به طور طبیعی  سیر معنوی پیدا خواهد کرد و  در این سیر معنوی، قدرت خواهد یافت؛

شرح صدر، حاصل قدرت و علم است. یعنی شما نمی توانید بگویید که ما سرمان را در لاک خودمان می اندازیم و یک کارهایی انجام می دهیم. آدم باید خودش را در بستر علم و قدرت قرار بدهد.  این علم و قدرت یا مادّی است و  یا معنوی، اگر علم و قدرت تنها از نظر مادّی باشد برای ف
ℹقوانین گروه عبارت است از:
⚜به تنها گپ کانال پرشین اس سی اس مد خوش آمدید⚜
رفاقت راست کار ماست
وبلاگ: http://scs-mod.blog.ir
پیج اینستا: https://www.instagram.com/ir_tir
https://t.me/scs_mod :کانال تلگرام

ورود شما به گروه به معنای قبول کردن همه این قوانین است.
گروه توسط ربات اداره و محافظت میشود و ایجاد هرگونه اسپم منجر به برخورد ربات با شما میشود.

لینک گروه دد پیوند ها ماست!

با تشکر

هنگامی که یک فرد ناشناس یعنی کسی که شماره تلفن او را در مخاطبین تلفن همراه تان ذخیره ندارید به شما در تلگرام برای اولین بار پیامی را ارسال می کند ، در صفحه چت با آن شخص ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد : Add Contact و Report Spam ، اگر شما گزینه Add Contact را انتخاب کنید آن شخص را به لیست مخاطبین خود اضافه کرده اید و اگر Report Spam را انتخاب کنید ، پیام آن شخص به عنوان اسپم یا هرزنامه شناسایی و گزارش خواهد شد ، حال بلاک شدن توسط تعدادی از افرادی که شما با آن ها صح
پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی
دانلود پاورپوینت با موضوع رشد قدرت در دستگاه عضلانی، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل دستگاه عضلانی، هماهنگی بین عضلات، هماهنگی درون عضلانی، سنجش قدرت، تغییرات ناشی از رشد در قدرت، اثر بالیدگی بر قدرت، تغییرات ...

هنگامی که یک فرد ناشناس یعنی کسی که شماره تلفن او را در مخاطبین تلفن همراه تان ذخیره ندارید به شما در تلگرام برای اولین بار پیامی را ارسال می کند ، در صفحه چت با آن شخص ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد : Add Contact و Report Spam ، اگر شما گزینه Add Contact را انتخاب کنید آن شخص را به لیست مخاطبین خود اضافه کرده اید و اگر Report Spam را انتخاب کنید ، پیام آن شخص به عنوان اسپم یا هرزنامه شناسایی و گزارش خواهد شد ، حال بلاک شدن توسط تعدادی از افرادی که شما با آن ها صح
یکی دیگر از مواردی که در اینستاگرام به عنوان یک فعالیت اسپم شناخته می شود فالو کردن بیش از حد معمول هست در این صورت نیز اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی می کند. پس اگر اخیرا اقدام به فالو کردن افراد زیادی کرده اید همین امر می تواند دلیل بلاک شدن پیجتان باشد.
اگر در چنین شرایطی قرار دارید برای رفع مشکل مسدودی پیج اینستاگرام خود، بهترین کار این است که بعد از این روال درستی در پیش گرفته و در یک ساعت بیش از تعداد 20 نفر را دنبال نکنید. این
حتما براتون پیش اومده که بخوایید برای نصب یه نرم افزار یا استفاده از یه خدماتی آدرس ایمیل بدین و دوست نداشته باشید که آدرس ایمیل اصلی رو در اختیار سایت بذارید چون بعدا کلی اسپم و تبلیغات براتون میاد.در یه همچین مواردی از سایت زیر استفاده کنید. سریع و راحت
آدرس:
https://temp-mail.org/en/
کتاب قدرت هوش گفتاری (10 روش بهره برداری از نبوغ گفتاری)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: مرتضی احمدی
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
168 صفحه
در آغاز قرن بیستم ، روان شناسان مشاهده کردند رابطه ی مستقیمی میان اندازه
و قدرت کلمات و موفقیت در زندگی وجود دارد.به عبارت دیگر؛ بهترین و
بزرگترین کلمه ی شما باعث موفقیت و اعتماد به نفس شما می شود. در واقع
کلمات در جامعه ،زندگی و موفقیت تاثیر زیادی دارند. کلمات قدرت شگفت آوری
دارند.آن دسته از کسانی که این مطلب را می د
امشب مدام دچار حمه عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز را
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدن
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
در شرای به تازگی با بک‌ لینک‌های بدی مواجه گردیده اید، مدت آن رسیده است که برای برطرف کردن آنان اقدام فرمایید چرا که این لینک‌ها اثرات مخربی بر مرتبه بندی وبسایت‌تان دارا هستند . براین اساس در این مطلب یادگرفتن سئو پیرامون این مباحث صبحت می کنیم که: این بک‌ لینک‌ها چه هستند، چه گونه میتوان آن ها را شناسایی کرد و چطور می توان لینک های اسپم را حذف کرد . 
یکی از با اهمیت ترین فاکتورهای گوگل برای امتیازدهی، کیفیت لینک و پیوند است و برای دستیاب
امشب مدام دچار حمله عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز ر
در طول این 7 الی 8 سال یک باور همچنان در من پر رنگ‌تر می‌شود.
باور به این که " انسان بیشترین مقاومت را در برابر تغییر خود  نشان می‌دهد و همان انسان، عالی‌ترین قدرت خود را در تغییر دیگری به کار می‌گیرد."
به نظرم کسی موفق می‌شود که جایگاه مقاومت و قدرت را در جمله بالا  تغییر دهد.
یعنی عالی‌ترین قدرت را در تغییر خود داشته باشد و بیشترین مقاومت را در برابر تغییر دیگری.(منظورم از مقاومت، پذیرش فرد دیگر است.)
انسان‌های کمی را دیدم که جایگاه قدرت و
- ... حالا است که می‌فهمم در همه‌ی عمرم برای رسیدن به قدرت ، با رذالت زندگی کرده‌ام . رذالت به قصدِ قدرت . من در دوران عمرم تن به هر کثافت‌کاری داده‌ام ، هر فسادی که تو فکرش را بکنی از سر گذرانده‌ام ، هر شرّی را که صلاح دانسته‌ام بر پا کرده‌ام ؛ اما به این کارهای خودم وقوف نداشته‌ام . وقوف نداشته‌ام که برای چی این‌کارها را می‌کرده‌ام . از قصد و هدف خودم هم اطلاع نداشتم ؛ یعنی به آن واقف نبودم . برای همین بوده که گاهی دلم به رحم می‌آمده و وجدا
صادرات کتاب قدرت و شکوه زن با توجه به محتوای ارزشمند آن میتواند بسیار مورد استقبال قرار گیرد.
این کتاب به دلیل آن که مجموعه سخنان امام خمینی ره و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای میباشد،
در دیگر کشور های اسلامی نیز طرفدار خواهد داشت.
ارزش و کرامت و عزت نفس زنان مهم آرین مسائلی است که در این کتاب مطرح شده است.
برای خرید این کتاب که هدیه ای عالی به زنان و مادران و خواهران است
از مسیر زیر اقدام نمایید.
09305050313
خرید کتاب قدرت و شکوه زن در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهم و روز زن بسیار انجام میشود.
این کتاب که دربردارنده سخنان امام خمینی، مقام معظم رهبری و با مقدمه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان است،
کتابی عالی برای هدیه به بانوان ایرانی و مسلمان است.
این کتاب به بانوان حس کرامت و ارزش میدهد و درباره جایگاه حقیقی شان صحبت میکند.
کتاب را میتوان از انتشارات عصر بیان معنوی خریداری کرد.
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
۱- در اینستاگرام پست داشته باشین.
ممکنه به تازگی اکانت خودتونو ایجاد کرده باشین. اگه پست و استوری شیر نکنید، اینستاگرام شمارو ربات درنظر میگیره و بلاک میکنه. حدامکان دو یا سه تا پست شیر کنید.
۲- به اکانت و پروفایلتون اطلاعات بدین.
اگه پروفایلتون عکس شخص و چهره واقعی خودتون نداشته باشه و بیوگرافی کوتاهی نداشته باشین، اینستاگرام اطلاعات شمارو ناقص تشخیص میده و ربات میشناسه و بلاک میکنه.
۳-  پست بی رویه ممنوع. 
 اینستاگرام اکانت هایی که بیش از
با ربات ساز رعد رایگان ربات های پرسرعت بسازید
ربات های موجود در بات ساز رعد
۱.ربات کپشن ساز
۲.ربات تبدیل ویس به mp3
۳.ربات قران کریم
۴.ربات ضد اسپم ومدیریت کانال
۵.ربات دانلود قالب html از سایت دلخواه
برای ورود به ربات روی عکس زیر کلیک کنید
نیدلمن در مدت سکونت‌ش در آلمان مجذوبِ فلسفه‌ی قدرت و شیفته‌ی حزبِ 'ملی‌گرایان سوسیالیست' بود ؛ اما وقتی پیروان این فلسفه و اعضای این حزب به قدرت رسیدند و تصمیم به سوزاندنِ نیدلمن و هم‌کیشان‌ش گرفتند ، نیدلمن تصمیم گرفت ضمن تجدیدِ نظر در عقاید فلسفی‌اش موقعیتِ جغرافیایی‌اش را نیز تغییر دهد . او از یک بوته‌ی پُر شاخ و برگ به عنوانِ ابزارِ استتار خود استفاده کرد و با حرکت در امتداد جاده‌ای منتهی به مرز ، پس از دو سال توانست از خاک آلمان خ
{رسانه - شماره 2}

برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم.
«قدرت عبارتست از توان تحمیل اراده خود به طبیعت، دیگران و خود»
همه افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده میکنند، تنها میزان و ابزار و شیوه آن متفاوت است. قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور به وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان مهم آن جامعه تسلط پیدا می
اگر شما نمی‌توانید عکس‌ها، پرونده‌ها یا فایل‌های خود را باز کنید و پسوند Kvag به انتهای آن‌ها اضافه شده است، یعنی سیستم شما توسط یک باج‌گیر افزار از خانواده STOP/DJVU آلوده شده است[۱].
باج‌گیر افزار STOP/DJVU پرونده‌های خصوصی قرار داشته روی کامپیوتر قربانی را رمزگذاری می‌کند، سپس یک پیام نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید فایل‌هایتان رمزگشایی شود باید مبلغی را به‌صورت بیت کوین پرداخت کنید. دستورالعمل پرداخت نیز روی دسکتاپ قربانی در یک فایل _readme.txt
سوپر گروه: اگر گروه شما رشد کند و به یک جامعه بسیار بزرگ تبدیل شود، قادر هستید آن را به یک سوپر گروه ارتقاء دهید. سوپر گروه ها گنجایش 5000 کاربر را دارند و ادمین اصلی گروه نیز می تواند پیام های غیرمتعارف را به تشخیص خود پاک نماید. کافیست روی پیام مورد نظر لمس طولانی کرده و پس از آن آیکن سطل زباله را انتخاب نمایید.
سپس سه گزینه ی مختلف برای شما به نمایش در می آید.

بن کردن کاربر
ریپورت پیام وی به عنوان اسپم
حذف تمام پیام های او

ادامه مطلب
کتاب افزایش قدرت اراده
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کتاب افزایش قدرت اراده

کتاب افزایش قدرت اراده دانلود کتاب قدرت اراده (نسخه PDF) اثر فرانک رایان قدرت اراده‌تان را پرورش دهید، تقویت کنید و بهبود ببخشید قدرت اراده را می‌توان مانند هر مهارت دیگری یاد گرفت و ما در کتاب حاضر به شما خواهیم گفت ... دانلود کتاب تکنیک های تقویت اراده  اگر جواب هایت ناامید کننده است ، ناراحت نباش ، چون می توانی با اراده قوی رفتارت
دانلود نمونه سوالات استخدامی برق قدرت ( مجموعه کامل ویژه سال 98 )
بدون هیج تردید سوالات استخدامی برق قدرت یکی از مهم ترین منابع استخدامی برای فارغ التحصیلان این رشته مهم دانشگاهی می باشد.ما در این بخش قصد داریم با ارائه یکی از بهترین مجموعه سوالات استخدامی برق قدرت شما را شگفت زده نمائیم.
محتویات سوالات استخدامی برق قدرت :
سوالات مدارهای الکتریکی
سوالات ماشین های الکتریکی
سوالات سیستم های کنترل خطی
سوالات الکترومغناطیس
سوالات بررسی سیستم
با قدرت تمام، با عدالت و بدون اغماض

#قوه_قضاییه با قدرت تمام به‌ کج‌رفتاران و منحرفان مهلت ندهند که با اعمال غیر انسانی- اسلامی خود عمداً یا از روی نادانی و بی‌بند و باری چهره مقدس جمهوری اسلامی را بر خلاف آنچه هست نمایش دهند. باید عدالت اسلامی در حق آنان بدون غمض عین اجرا شود.

امام خمینی(ره) | ۱۲ فروردین ۱۳۶۲

بررسی اثر الگوریتم پنگوئن در طراحی سایت

بررسی اثر الگوریتم پنگوئن در طراحی سایت الگوریتم پنگوئن با ویژگی های از قبیل درون گرا و متنفر از تکرار کلمات الگوریتم پنگوئن زمانی معرفی شد که طراحی سایت ها پر از لینک های اسپم بود این الگوریتم وظیفه داشت تا لینک های اسپم و طراحی سایت هایی که با استفاده از سئوی کلاه سیاه بک لینک می خریدند را شناسایی کند لینک های اسپم لینک هایی بودند که هیچ ربطی به عنوان هایی که سرچ می شد. نداشتند تنها کاربر را وارد م
سوال:
آیا امامان و پیامبران معصوم، قدرت بر گناه دارند یا ندارند؟ زیرا اگر قدرت بر گناه داشته باشند نمی­شود به آنها در راه رسیدن به کمال اعتماد کرد، از آنجا که احتمال دارد مرتکب گناه شوند و ما بی­خبر باشیم، و اگر قدرت بر گناه نداشته باشند که اصلاً عصمت و اعمال نیک آنها ارزشی ندارد.
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
پاسخ:
صادر شدن معصیت از پیامبران و امامان محال است در عین حالیکه تحت قدرت و اراده آنها است، یعنی چون هیچگاه اراده گناه نمی­کنند لذا صدو
2453 - «مهدی جلالی» از عناصر اپوزیسیون که حامی تحریم و حتی حمله نظامی به ایران است، پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران، با اعتراف به اینکه ایران قدرت اول منطقه و دارای قدرت بازدارندگی در برابر حمله نظامی آمریکا است، اذعان کرد آمریکا زمانی به ایران حمله خواهد کرد که ایران قدرت بازدارندگی و مقابله به‌مثل نداشته باشد!منبع: yon.ir/mzdr106
دانلود فایل اصلی
کاش باد بیاد طوفان شه همه چیز  زیر و رو شه و من تموم شم....
من که خودم قدرت تموم کردن رو ندارم... قدرت پایان دادان به اینهمه کثافتی که توش غرقم.... من بازم در یک پروسه‌ی تکراری عاشق شدم اما ایندفعه عاشق یکی که ۱۰ سال ازم کوچکتره، تخس و زبون نفهمه و و و 
حالا هم حالم بده افسرده افتادم یه گوشه و هیچ کاری نمی تونم بکنم
چمه آخه؟ چرا نمی تونم خودمو جمع کنم
از اساس بیلبورد یا به ترجمه این روزها دیوارنگاره یک مدیای از بالا به پایین است و کمتر به درد ارائه اثر هنری خصوصا از نوع مردمی و فرهنگی آن می‌خورد؛ خصوصا وقتی بنا بر ساختن باشد.
فریاد از بالا به پایین فریاد قدرت است بر سر مردم. قرائت قدرت است از فرهنگ، از اقتصاد، از هنر...
قدرت معمولا در جهان معاصر قدرت پول است؛ قدرت سرمایه! و احتمالا تنها در واحه‌ای چون جمهوری اسلامی ایران در دل برهوت انسانیت مدرن، رقیبی چون حاکمیت و ایدئولوژی حاکمه برا
هداف فاز حاد در آسیب ارنج :در فاز حاد هدفمان کاهش درد و التهاب ، بدست اوردfull ROM  در ارنج و مچ دست ، حفظ عضله از اتروفی است. تمرینات Active-assisted and active range-of-motion  برای بدست اوردن دامنه 15- 105 درجه بعد از دو هفته ضروریست. در نهایت بدست اوردن قدرت، هدفمانست. اهداف فاز تحت حاد هدفمان بدست اوردن full range of motion ، افزایش قدرت ارنج ، و بهبود فانکشن ارنج است.
اهداف فاز مزمنهدف این فاز حفظ دامنه کامل ارنج، افزایش قدرت و استقامت و بازیابی فعالیت های ورزشی است . 
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

اخذ خیل‌عظیم بک لینک و پیوند در طول کوتاه از سایت‌های بی اعتبار موجب می‌گردد گوگل این لینک‌ها را تحت عنوان لینک‌های اسپم شناسایی کرده و شمارا جریمه کند! بک لینک‌های مخرب و بی کیفیت سبب ساز کاهش اعتماد گوگل به وبسایت شما می گردد . همینطور ممکن است به کسب و فعالیت آنلاین شما صدمات و خسارات بدون شوخی وارد شود . حذف این بک لینک و پیوند ها به disavow معروف است .
در شرایطی که وب سایت شما گرفتار بک لینک‌های بی‌کیفیت و اسپمی شده‌است که به جایگاه وبسا
 دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم۸ فروردین ۱۳۹۸ - معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم. این کتاب نسخه خلاصه‌ای از کتاب صوتی قدرت من هستم، اثر ارزشمند کشیش و سخنران انگیزشی جول اوستین است.دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک ...https://taaghche.com › ... › قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک) رتبه: ۴٫۶ - ‏۲۱ رأیجول اوستین در کتاب
پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)
دانلود پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)ن، در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. هدف این مقیاس تشخیص این است که افراد تحت تاثیر کدام یک از انواع قدرت رهبر قرار می گیرند. نحوه پاسخگویی این پرسشنامه بدین صورت است که ...
قدرت سیل را جدی بگیریم حتی سی سانتیمتر!
سی سانتیمتر آب گل آلود قادر است یک خودرو سواری سبک را معلق کرده و از مسیر خود منحرف کند. همچنین میتواند یک صندلی ریاست به محکمی استاندار را معلق کرده و کسی در حد " مناف هاشمی " را کله پا کند!
مطهره آدم خوش صحبتی بود. قدرت بیان خوبی داشتتو یکی از جلسات بسیج صحبتای واقعا قشنگ و خوبی داشت و با قدرت بیان خوبش همه جذبش شده بودن و خیلی ازش تعریف میکردن
بعد جلسه آمد کنارم و گفت: نظرت چیه؟ خوب گفتم؟ گفتم آره خیلی خوب بود. خدارو شکر کن بخاطر قدرت بیان خوبی که بهت داده و همیشه ازش در جهت درست استفاده کن ولی حواست باشه که غرور نگیرتت. ببین برا خدا صحبت میکنی یا تمجید بقیه
گفت: تمام نگرانی خودمم همینه. واسه همین هر لحظه که کسی ازم تمجید میکنه س
پیکا
بهترین ربات رایگان تلگرام ساخته شد .
ربات مدیرت کانال وگروه پیشرفته ☆بدون تبلیغ همه ی امکانات رایگان °
⏺ضد لینک و ضد اسپم پیشرفته ☆ ساخت نظر سنجی ساخت دکمه ی شیشه ای ساخت استیکر ♤ مترجم گوگل سفارش سین رایگان واسه ی پست های کانال گوش دادن به موزیک آنلاین خواندن تمام موزیک های ایرانی ☆
⏺وکلی امکانات دیگر فقط کافیست وارد ربات شید و از امکانات آن استفاده کنید . برای اضافه کردن ربات به گروه فقط کافیست آیدی آنرا کپی کنید . ودر گروه خود جستج
۱۱ مورد گفته شده در ذیل باید توسط شرکتی که به آن سفارش سئو سایت میدهید رعایت شود:
۱. مبلغ قرارداد را به صورت عملکرد نتیجه مثبت سئو دریافت کند
۲. الویت کلمات پیشنهادی را با کیورد پلنر گوگل گزارش دهد
۳. به دیجیتال مارکتینگ برای رشد فروش سایت مسلط باشد
۴. از سرویس MOZ  برای افزایش کیفیت سئو استفاده کند
۵. از بک لینک PBN به روش کلاه خاکستری استفاده نکند
۶. متعهد شود بک لینک با اسپم اسکور بالای ۱۰% نگیرد
۷. مشکلات سئو داخلی سایت را گزارش و مرتفع کند
۸. خطا
بسم الله الرحمن الرحیمبه نام خدایی که به آدم قدرت انتخاب دادقدرت داد تا انتخاب کنه میخاد برنده باشه یا بازندهمن به خاطر آینده ی پسر و دخترم میخام بجنگم تا پیروز باشممن بخاطر شاد کردن همسرم میخام بجنگم تا پیروز باشممن انتخاب میکنم برنده باشم چون خدا برنده ها را دوست دارهمن میخام پیروز باشم پس با تمام قدرت میجنگممیجنگم و برنده میشمقدرتمند میشم و موفق میشمبخاطر سربلندی بچه هامبخاطر اینده سازی بچه هام باید برنده باشممن پیروز میشم
در حال حاضر ، به خاطر داشته باشید که مجازات های مربوط به لینک ها همچنان اتفاق می افتند. از آنجا که مجازات های لینک هنوز هم وجود دارند، شما باید به طور مداوم سایت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از آن لینک های خراب و لینک اسپم به دور باشید.همچنین این بدان معناست که باید در استفاده از ابزار Disavow گوگل استاد شوید.جدا کردن لینک ها بخش مهمی از هر استراتژی بک لینک است.در این مقاله، نحوه استفاده از ابزار برای Disavow کردن و اینکه چه زمانی از آن استفاده ک
حملات باج افزار از سوی هکرها به اداره‌های دولتی، سازمان‌های بهداشت و بیمارستان‌ها و شرکت‌های بزرگ خصوصی هرساله در حال رشد می‌باشد. هرچند برخی از این باج افزارها به‌راحتی قابل پاک‌سازی می‌باشند، اما باج افزارهای حرفه‌ای‌تر که با استفاده از تکنیک کریپتوویروس از هسته‌های رمزنگاری بهره می‌برند، عموماً کاربرهای آلوده شده را وادار به تسلیم و پرداخت باج می‌کنند.
ویروس WannaCry ازجمله این باج افزارهای حرفه ایست که داده‌های سیستم شما را ر

روشهای استفاده از قدرت در مناسبات انسانی
اعمال قدرت روش های بسیاری دارد برای مثال فریب دادن دیگران، مجبور کردن آن ها به انجام برخی کارها یا نادیده گرفتن اطرافیان ، اما ما به دوران جدیدی وارد شده ایم و باید این روش ها را کنار بگذاریم. «مارک کرولی» متخصص رهبری و نویسنده کتاب «رهبری از قلب» اخیرا با «داچر کلتنر» جامعه شناس دانشگاه «یو سی برکلی»  درباره روش های پیشرفت و استفاده از قدرت گفتگو کرده و به نتایج زیر دست یافته است:
ادامه مطلب
دین‌داری سیاسی، دین‌داری‌ای است که از ایمانِ وجودی تهی شده و در آن رابطۀ انسان و خداوند نه بر پایۀ اعتراف و پذیرشِ بی‌چون و چرای گناه بلکه بر مبنای توجیه گناه برای دستیابی به قدرت و پیشتیبانی از آن تعریف می‌شود. از این‌رو، دین‌داری آغشته و وابسته به قدرت لاجرم نمی‌تواند در جهت تقویت ایمانِ وجودی افراد دین‌دار گام بردارد. قدرت‌طلبی ایمانِ وجودی را تضعیف کرده و به حاشیه می‌راند.
مسعود زمانی مقدم
شما چه خودتاون رو باور داشته باشین چه نداشته باشین در وجودتون بمبی از انرژیه...شما سرشار از توانایی و استعداد هستید حتی اگه خودتون حسش نکرده باشید....شما بینظیر و منحصر به فرد هستین حتی اگه خودتون رو کوچیک بدونین...هر دیدگاه بدی که از خودتون دارین فقط از باورهای غلط و افکار منفی خودتون ساخته شدهولی واقعیت اینه که خداوند بزرگ در وجود ما منبع عظیمی از قدرت قرار دادهپس باورهای منفی و نادرست رو تموم کنبذار این انرژی و قدرت درونی وجودیت خودش رو نشو
بسم الله الرحمن الرحیمبه نام خدایی که به آدم قدرت انتخاب دادقدرت داد تا انتخاب کنه میخاد برنده باشه یا بازندهمن به خاطر آینده ی پسر و دخترم میخام بجنگم تا پیروز باشممن بخاطر شاد کردن همسرم میخام بجنگم تا پیروز باشممن انتخاب میکنم برنده باشم چون خدا برنده ها را دوست دارهمن میخام پیروز باشم پس با تمام قدرت میجنگممیجنگم و برنده میشمقدرتمند میشم و موفق میشمبخاطر سربلندی بچه هامبخاطر اینده سازی بچه هام باید برنده باشممن پیروز میشم
بهبود درجه وبسایت در گوگل یک عدد از مهم ترین دغدغه‌های فعالان فضای اینترنت و صاحبان سایت‌ها می باشد و بک ‌لینک هم یکی از رویه های موثر به ‌شمار می‌رود که در دنیای موتورهای کاوش و بهینه‌سازی سایت مورد استفاده قرار می گیرد . در طراحی سایت، مشاجره بک لینک و پیوند به همراه سئو از مهم ترین گرفتاری ها در دنیای وب به حساب می آید . در این مطلب می خوا هیم شما را با بک پیوند و نقش آن در باصرفه سازی تارنما آشنا کنیم . 
سئو در مشهد
بک 
پیوند (Backlink ) چیست؟
ساده ترین راهی که به کمک آن می توانم تأثیر قانون جذب را بررسی کنم این است که خودم را به عنوان یک جاذب در نظر بگیرم.
شما قویترین مغناطیس در تمام کائنات هستید !شما دردرون خود چنان قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.
و باب دویل
نویسنده و متخصص قانون جذب
قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند ولی نکته مهم اینجاست که به واقع داریم در سطح اندیشه های گفتگو
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
مبحث امنیت وبسایت در فرایند بهینه سازی اهمیت بالایی دارد، چراکه هکرها میتوانند دستاورد های شما را با چند ترفند هوشمندانه بر باد دهند.سئو منفی شامل تکنیک ها و روش هایی است که به نوعی شبیه تکنیک های سئو کلاه سیاه است و روی رتبه سایت شما اثر منفی می گذارد و باعث کاهش آن می شود.هکرها ممکن است که تاکتیک های زیر را به جهت سئو منفی در سایت شما به کار بگیرند:
ــ قرار دادن محتواهای ضعیف یا کدهای مخرب در بخش هایی از سایت شماــ قرار دادن محتواهای از سایت
اوممکن است هرگونه اختلافی را تهدیدی تلقی کند برعلیه خود ویا اهدافش وباآن بجنگد وخرابی های جبران ناپذیری بر جای بگذارد مانند کسی بشود که کوچکترین چیزی را شخصی تلقی میکند وازکوره در میرود  وهنگامی که قدرت در دستش باشد هر کاری می کند برای پیروز شدن واین بسیار ناعادلانه است وسواستفاده از قدرت است
یک پلنگ تیزپا و قدرتمند، اگر با هزار کیلومتر سرعت هم بدود؛ باز نمیتواند؛ به پرواز درآید. 
ولى، یک گنجشک کوچک با کمترین سرعت هم پرواز می کند. 
زیرا براى پرواز نیاز به بال داریم؛ نه قدرت و سرعت!
 بالِ پرواز ما انسانها، ذهن ماست. موفقیت، هیچ ربطى به هیکل، زیبایى، جنسیت، قدرت، سن و سال، داخلى و خارجى بودن ندارد!
درصد موفقیت انسانها بستگى به درصد استفاده از قدرت ذهنشان دارد.
ادامه مطلب
به این چند آدرس نگاهی بیندازید.
http://diranlou.40blog.ir
http://diranlou.bcblog.ir/
http://diranlou.vedexblog.com
http://diranlou.radmag.ir/
http://diranlou.blogs98.ir/
http://diranlou.fireblog.ir/
همه با نام دامین من یعنی دیرانلو ساخته شده‌اند. به آن‌ها سربزنید، همه قالب یکسان دارند. این یعنی چه؟ در نگاه اول خیلی خوشحال هستید که برای شما این همه بک لینک درست شده است و لابد منتظر هستید که در گوگل رتبه‌ی یک را هم به خود اختصاص دهید. اما ماجرا این نیست. این نحوه‌ی استفاده از مطالب یک وبلاگ یا وبسایت از نظر گوگل تخلف
به این چند آدرس نگاهی بیندازید.
http://diranlou.40blog.ir
http://diranlou.bcblog.ir/
http://diranlou.vedexblog.com
http://diranlou.radmag.ir/
http://diranlou.blogs98.ir/
http://diranlou.fireblog.ir/
همه با نام دامین من یعنی دیرانلو ساخته شده‌اند. به آن‌ها سربزنید، همه قالب یکسان دارند. این یعنی چه؟ در نگاه اول خیلی خوشحال هستید که برای شما این همه بک لینک درست شده است و لابد منتظر هستید که در گوگل رتبه‌ی یک را هم به خود اختصاص دهید. اما ماجرا این نیست. این نحوه‌ی استفاده از مطالب یک وبلاگ یا وبسایت از نظر گوگل تخلف
قبلا هم گفته ام؛کلمات جان دارند.روح دارند.احساس دارند.و قدرت،قدرت بسیار.کلمات میتوانند جان ببخشند،میتوانند جان بگیرند.
و بعضی هاشان مثل تیر در قلبت فرو میروند.و تا مغز استخوانت را میسوزانند.
من باختم.من دیگر کلمه ای ندارم.نه از جنس ابلغ من الکلام.از جنس بازندگی.از جنس خستگی.سکوت خواهم کرد.سکوتی تهی.سکوتی سرشار؛سرشار از اندوه.
#واین‌من
کارت جی پان هواوی 8 پورت مدل H802GPBD
کارت GPBD یک کارت پورت GPON از OLT هواوی است. دسترسی سرویس GPON را از ONT فراهم می کند. GPBD تا حداکثر دسترسی GPON 128*8 مشترک را امکان پذیر کند.کارت جی پان هواوی دارای 8 پورت می باشد. ابعاد آن 22.86 *237.00*395.40  mm است.این کارت توسط شرکت هوآوی طراحی و تولید شده است. از مهمترین و پرکاربرد ترین تجهیزات شبکه و مخابرات به شمار می آید.
ویژگی های کارت جی پان هوآوی
جی پان هوآوی دارای 8 پورت می باشد
کارت هوآوی 8 پورت توانایی نسبت اسپلتینگ تا 128:1
من به رئیس جمهور محترم توصیه می‌کنم؛ در همه‌ی حالات - احساس خدمتگزاری به مردم - را برای خودتان حفظ کنید. قدرت اگر با هدفِ خدمت به مردم باشد، عبادت است. شاید هیچ عبادتی بالاتر از عبادتِ مسئولی نیست که به خاطر تلاش و خدمت به مردم، از راحت و آسایش و امنیتِ خود صرف‌نظر می‌کند. این روحیه‌ی خدمتگزاری، خاکساری، تواضع در مقابل مردم و شناخت عظمت مردم را برای خودتان حفظ کنید، که این نعمت بزرگی است. از خدای متعال لحظه‌یی غافل نشوید. این توفیقات به فضل
در درجه اول، سعی کنید اسپم مانند عمل نکنید. هشتگ‌ های مورد استفاده در کپشن باید طبیعی باشند. به طور میانگین، اکثر کسب و کارها از 2 و نیم هشتگ در هر پست استفاده می‌کنند. سعی کنید از یک تا چهار هشتگ استفاده کنید و از شلوغ شدن کپشن پیشگیری کنید تا خواندن آن آسان باشد.
اگر هشتگ‌ های اینستاگرام به صورت طبیعی در کپشن جای نمی‌گیرند، سعی کنید آنها را در انتهای کپشن یا حتی در اولین کامنت قرار دهید زیرا محل قرار دادن کپشن تاثیری در عملکرد آن ندارد.
بسم الله الرحمن الرحیم
♦ راه رسیدن به آرامش و موفقیت چیست؟
♦ علم  ( ان ال پی ) در این باره چه می گوید؟
♦ نظر روانشناسی غرب در این باره چیست؟
♦ چرا فقط من باید اینقدر مشکلات داشته باشم؟ 
در رابطه با سوالات بالا 14 سال است تحقیق می کنم
حاصل این تحقیقات تألیف کتاب قدرت روحی است. 
قصد دارم مطالب مهم و کاربردی کتاب را با توضیحات بیشتر در این وبلاگ بنویسم 
هر چه که در اینجا می نویسم با عشق می نویسم و از ته دل می نویسمخیلی دوست دارم آنچه که باعث آرامش
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت شما میشود سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
گروه تلگرامی ما افتتاح شد!

به درخواست شما همراهان گرامی کانال و وبلاگ'' پرشبن اس سی اس مد '' جهت جذب رضایت بیشتر شما مهمراهان ارجمند گروهی برای چت با دیگر گیمران و ایجاد دورهمی و سوال و پیشنهاد و درصورت وجود باگ در استفاده از مد ها (خرابی ، مشکل در دانلود و...) را به ما اطلاع دهید.

ℹقوانین گروه عبارت است از:
⚜به تنها گپ کانال پرشین اس سی اس مد خوش آمدید⚜
رفاقت راست کار ماست
وبلاگ: http://scs-mod.blog.ir
پیج اینستا: https://www.instagram.com/ir_tir
https://t.me/scs_mod :کانال تل
بسم الله الرحمن الرحیم
یک حقیقت را باید از زیر خاک ها بیرون کشید و بدون تعصب به آن نگاه کرد. خواننده گرامی خواهشمندیم همان طور که ما این کار را امروز در این پست انجام می دهیم شما هم لطفا طوری باشید که گویا با هیچ اطلاعات قبلی ای ندارید و یا به عبارت ساده ذهنتان را از هر دیدگاه گذشته پاک کنید ما هم این کار را می کنیم.
قدرت ایران
قدرت نظامی
ادامه مطلب
دانلود کتاب قدرت فکر از ژوزف مورفی/ هر سه جلد

downloads.ueuo.com › pageدانلود رایگان کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه جوزف مورفی دانلود رایگان کتاب قدرت ضمیر ... جوزف مورفیدکتر ابوالفضل سعادتیقدرت فکر دانلود رایگان کتاب قدرت فکر ...قدرت فکر | دانلود فایلhttps://file.rom1000.ir › کتاب ، جزوه › قدرت فکر۲۶ تیر ۱۳۹۸ - کتاب قدرت فکر اثر دکتر ژوزف مورفی است که توسط هوشیار رزم آرا به فارسی ترجمه گردیده است.این کتاب بیش از 21 چاپ رفته و یکی از برترین ...157 اسلاید
 دانلود کتاب قدرت جاذبه از برایان تریسی

دانلود فایل

کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنیم) اثر برایان ...www.inchand.com › ... › کتاب › کتاب های عمومی Translate this page Rating: 5 - ‎1 review لیست قیمت وخرید اینترنتی کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنیم) اثر برایان تریسی | بهترین تخفیف ها و حراجی ها و مقایسه قیمت در بین فروشندگان ... کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنی
دارم به همه آهنگ ها و همه شعرهایی فکر می کنم که باید برام می خوندن و نخوندن
به همه عشق ها و احترام ها و محبت هایی که سزاوارشون بودم ولی نگرفتم
فکر می کنم 
فقط فکر می کنم 
و می دونم دیگه به روزگار قبل بر نمی گردم

×ویدئوهای کنسرت های این روزهای حامی و نیما مسیحا رو می بینم و علاوه بر کیف و عشق و بغض، غرق میشم توی نوستالژی هام. غرق ترانه هایی که خودم برای خودم می خوندم!

× هرکسی را آزمون هاییست و خطاهایی
همانطور که می گویند و می خواهند زندگی کن ،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها